Golvlampa 1940-tal

401397

GOLVLAMPA, mässing, 1940-tal, tre skärmar med ledbar hals, höjd ca 175 cm

Visst slitage, senare skärmar

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1940-tal

Budhistorik (11 bud)
2705348
750
2705333
700
2705193
650
2705224
650
2705193
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.