Golvlampa trearmad

401393

GOLVLAMPA, förkromad metall, 2000-tal, tre ledbara skärmar, kupor i klarglas med innerskärm i opalglas, höjd ca 150 cm

Minimalt slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa trearmad

Budhistorik (4 bud)

2706173
450
2704191
2704191
2699299

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.