Tamburmajor, tidigt 1900-tal

401392

TAMBURMAJOR, svartlackerat trä, tidigt 1900-tal, såld via Kooperativa förbundet, brännstämplad, höjd ca 186 cm

Patina

Rum 14

Tamburmajor, tidigt 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

2695436
2704833
2695436

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.