Byrå ek 1950-tal

401390

BYRÅ, ek, 1950-tal, två lådor med infällda beslag, höjd ca 59, 65x32 cm

Bruksslitage

Rum 5

Byrå ek 1950-tal

Budhistorik (3 bud)

2705569
2701139
2694619

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.