Hallmöbel 1950-atl

401389

HALLMÖBEL, teak, 1950-tal, med mässingsdetaljer, V-formad benställning, höjd ca 61, 44x33 cm

Bruksslitage, blekning

Rum 5

Hallmöbel 1950-atl

Budhistorik (2 bud)

2706118
2695105

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.