Gösta Sundström oljemålning

401388

GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008): Komposition, signerad Sundström, olja på duk, ca 80x130 cm

Fack 36

Gösta Sundström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2705575
2705478
2705063
650
2704740
600
2703684

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.