Gottfrid Kallstenius oljemålning

401369

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skogsklänta i solljus, signerad och daterad E Kallstenius-34, olja på duk, ca 81x100 cm

Rum 20

Budhistorik (7 bud)
2702740
7 000
2701476
6 200
2696642
6 000
2696550
5 600
2696449
5 000

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.