Nattduksbord rokokostil

401362

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålade, höjd ca 65, 40x33 cm

Skador, färgbortfall

Rum 21

Nattduksbord rokokostil

Budhistorik (17 bud)
2704208
2704041
2704207
2704041
950
2704205
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.