Viveca Bosma oljemålning

401356

VIVECA BOSMA (1947-2010): Blomstermotiv, signerad och daterad -93, olja på duk, ca 130x160 cm

Ändringar/tillägg
,

Rum 5

Viveca Bosma oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2704456
2 800
2697099
2 600
2697099
2 400
2696356
2697098

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.