Kittel med lock i koppar

401339

KITTEL med lock, 1800-tal, koppar, höjd ca 35, diameter 66 cm

Slitage, bucklor, lagningar

Diverse, Metall

Rum 7

Kittel med lock i koppar

Budhistorik (20 bud)
2703943
1 300
2703941
2703939
2703928
2703928
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.