Spegel med konsolbord

401336

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, marmorskiva, spegelns mått ca 221x76 cm, konsolbordets höjd 81, 89x40 cm

Färgbortfall

Diverse, Speglar

Rum 11

Spegel med konsolbord

Budhistorik (16 bud)
2699142
9 400
2704271
9 200
2699142
8 400
2704250
8 200
2699142
7 200

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.