Bricka i glas och vitmetall

401329

BRICKA med handtag, glas med slipad dekor av stjärna, vitmetall, 1900-talets första hälft, längd med handtag ca 62x42 cm

Slitage

Diverse, Metall

Rum 17

Bricka i glas och vitmetall

Budhistorik (17 bud)
2703820
2704203
2703820
2704077
950
2703820
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.