Kallskålar tenn

401328

KALLSKÅLAR med LOCK, 2 st., tenn, stämplade Erik Wikgren, Nyköping respektive Mathias Norling, Jönköping, 1800-talest första hälft, diameter ca 21 resp 23 cm

Bucklor och repor

Diverse

Monter 20

Kallskålar tenn

Budhistorik (6 bud)
2694480
2694138
2694479
2694138
2694477

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.