Tamburmajor Butler

401326

TAMBURMAJOR, modell "Butler", grönlackerad metall, 1900-talets andra hälft, Rörmekano, höjd ca 182 cm

Slitage

Rum 20

Tamburmajor Butler

Budhistorik (11 bud)
2703702
900
2703700
850
2702143
2703698
750
2702143
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.