Stop tenn

401310

STOP, 2 st., tenn, 1800-tal, en graverad med monogram samt "Drick Min Wen", höjd ca 20-21 cm

Stötskador, repor

Diverse, Metall

Monter 11

Stop tenn

Budhistorik (3 bud)

2702479
2694787
2694766

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.