Byrå 1920/30-tal

401306

BYRÅ, 1920/30-tal, grönmålad, dragringarna märkta bröderna Miller, höjd ca 74, 102x48 cm

Slitage

Rum 11

Byrå 1920/30-tal

Budhistorik (12 bud)
2704656
2704652
2704655
1 900
2704652
1 800
2704654
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.