Reseur mässing

401298

RESEUR, mässing samt fasettslipat glas, 1900-tal, med slagverk, märkt Hunds, numrerad 5126, höjd ca 19 cm

Funktion ej provad, nycklar saknas

Klockor/Ur

Monter 19

Reseur mässing

Budhistorik (8 bud)
2701108
1 300
2698558
2698558
2693711
2698557

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.