Munkpanna

401286

MUNKPANNA, koppar, 1800-tal, med fötter och handtag i järn, längd ca 59 cm

slitage

Metall, Allmoge

Rum 7

Munkpanna

Budhistorik (5 bud)
2695206
600
2697538
550
2695206
2697537
2695206

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.