Ljusstakar mässing

401284

LJUSSTAKAR, 10 st., mässing, 18/1900-tal, varierande modeller, delvis höj- och sänkbara, höjd ca 5,5-16 cm

PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Diverse, Belysning

Ljusstakar mässing

Budhistorik (33 bud)
2704624
3 200
2703357
2704622
2703357
2 800
2704620
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.