Starkvinsglas 1800-tal

401266

STARKVINSGLAS, 6 st., glas, 1800-talets mitt, slipad dekor av blommor och insekter, höjd ca 13 cm

Glas, Övrigt glas

Monter 11

Starkvinsglas 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2703321
1 800
2703320
1 700
2702210
1 600
2702209
2700928

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.