Georg Lodström oljemålning

401260

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Aftonsol Spanien" signerad och daterad Lodström 61, olja på duk, ca 54x64 cm

Fack 54

Georg Lodström oljemålning

Budhistorik

2016-08-27 kl 17:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.