David Ahlqvist oljemålning

401259

DAVID AHLQVIST (1900-1988): "Lönn i vårsol", monogramsignerad DA, olja på pannå, ca 46x38 cm

Fack 7

David Ahlqvist oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2700868
2700867
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.