Esaias Thorèn färglitografi

401250

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, sgnerad och daterad Esaias Thorén -80, HC XXX(L, färglitografi, ca 35x45 cm

Fack 13

Esaias Thorèn färglitografi

Budhistorik (32 bud)
2703888
2703886
3 800
2703883
3 600
2703882
3 400
2703878
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.