Herman Hägg oljemålning

401247

HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv mot stadshuset, signerad och daterad Herman Hägg 1947, oja på duk, ca 50x73

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2700723
2700161
2693755
2693720

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.