Johan Kahl Karlskrona akvarell

401244

JOHAN KAHL (1831-1935): Torget i Karlskrona, signerad och daterad Kahl 1900, akvarell, ca 19x25 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Budhistorik (5 bud)
2702197
2702196
2700826
2700824
500
2693490

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.