Aly Ben Salem oljemålning

401240

ALY BEN SALEM (1910-2001): Kvinnor, signerad Ali Ben Salem, olja på glas, ca 24x19 cm

Fack 38

Aly Ben Salem oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2704074
6 200
2700602
6 000
2700602
5 200
2704073
5 000
2700602
4 200

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.