Matgrupp gustaviansk stil

401237

MATSALSGRUPP, 7dlr., björk, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: bord, stolar 6 st modell Axet, 2 iläggsskivor, skuren dekor av bl a fleuroner, bordets diameter ca 110, iläggsskivornas bredd 48, stolarnas sitthöjd 45 cm

Lagningar, slitage

Rum 19

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

2703545
2696191
2694644
2693559

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.