Soffa gustaviansk stil

401215

SOFFA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, skulpterat krön, randig klädsel, längd ca 159 cm

Bruksslitage

Rum 4

Soffa gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2704640
600
2703468
550
2699516
500
2703467
500
2699516

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.