Biblioteksstege

401214

BIBLIOTEKSSTEGE med fyra läderklädda trappsteg, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, höjd ca158 cm

Slitage, knoppen sliten, lagning. Ett trappsteg saknar lädret

Rum 17

Biblioteksstege

Budhistorik (7 bud)
2695124
1 600
2696056
2695124
2696055
2695124

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.