Vattentuna i koppar

401208

VATTENTUNNA med handtag, koppar, 1800-talets andra hälft, märkt A.L. Hollstein Eskilstuna, höjd ca 58 cm

Slitage

Diverse, Metall

Rum 22

Vattentuna i koppar

Budhistorik (22 bud)
2705371
1 600
2701488
2705369
2701488
1 400
2702546
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.