Stol barockstil

401206

STOL med fotpall, ek, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 53 cm

Slitage,

Rum 2

Stol barockstil

Budhistorik (1 bud)

2702203
2016-08-26 10:21:00

2016-08-27 kl 13:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.