Brännvinsflaskor 1800-tal

401201

BRÄNNVINSFLASKOR, 7 dlr., glas, 1800-tal, bland annat greppaflaskor, av varierande modell samt storlek, vissa med slipad dekor, höjd ca 20-24 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 11

Brännvinsflaskor 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2703885
1 700
2703784
1 600
2697707
2695704
2694945

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.