Barbara Herbertz blandteknik

401197

BARBARA HERBERTZ (1900-tal): "För hans egen skull", vilande kvinna, blandteknik, signerad, ca 33x48 cm

Fack 38

Barbara Herbertz blandteknik

Budhistorik (31 bud)
2704861
3 200
2705993
2704861
2 800
2702123
2 600
2702123
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.