Trädgårdsmöbel

401183

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr., metall, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, genombruten dekor, bordets höjd ca 65 cm, diameter 65 cm, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, en stol med spricka

Diverse

Rum 9

Trädgårdsmöbel

Budhistorik (9 bud)
2703860
2704592
2703860
1 700
2701312
1 600
2697195

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.