Andreas Wargenbrant förgylld dalahäst

401179

ANDREAS WARGENBRANT, skulptur, förgylld brons, i form av dalahäst, signerad och numrerad W 2/99, höjd ca 40, längd 38 cm

Konst, Skulpturer

Budhistorik (20 bud)
2695252
6 200
2703423
6 000
2695252
5 800
2703422
5 600
2695252
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.