Andreas Wargenbrant skulptur

401178

ANDREAS WARGENBRANT, skulptur, grönpatinerad brons, i form av papegoja, signerad och numrerad W 9/99, total höjd med sockel ca 46 cm

Konst, Skulpturer

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (22 bud)
2705602
3 800
2705624
3 600
2705602
3 200
2701993
2695482

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.