Bankettsoffa gustaviansk

401157

BANKETTSOFFA, gustaviansk, bemålad, skuren dekor, längd ca 227 cm

Skador, lagningar

Rum 12

Bankettsoffa gustaviansk

Budhistorik (9 bud)
2699957
2696706
3 200
2696705
2 600
2695683
550
2694557
500

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.