Ring 18 k guld

401156

RING, 18 k guld, röd sten, empire, otydliga stämplar, troligen 1826, ringstorlek ca 20 mm, vikt ca 3,8 g

Sten med omfattande slitage

Guld/Smycken

Ring 18 k guld

Budhistorik (17 bud)
2704019
2702081
1 900
2702051
1 800
2701954
1 700
2698785
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.