Bokhylla teak

401149

BOKHYLLA med skrivklaff och underskåp, teak, 1960-tal, märkt SMF (Svenska Möbelfabriken), höjd ca 148, 129x44 cm

Ett ben lagat, slitage, nyckewl fins att avhämta på utlämningen,

Rum 15

Bokhylla teak

Budhistorik (5 bud)
2704338
2704334
450
2704325
2704322
2704261

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.