Madeleine Pyk litografi

401135

MADELEINE PYK (född 1934): "På den gröna gården", signerad och numrerad M.Pyk 149/156, färglitografi, ca 45x37 cm

Fack 12

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (19 bud)
2704702
1 400
2704040
1 300
2702553
2699096
2696329

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.