Madeleine Pyk litografi

401133

MADELEINE PYK (född 1934): Dam med katt, signerad M Pyk, 4/160, färglitografi, ca 46x33 cm

Fack 39

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (26 bud)
2703779
2703776
2703772
1 900
2703771
1 800
2703767
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.