Le Klint taklampa modell 190

401131

LE KLINT, taklampa, modell 190DS, vit plast och stål, 2010-tal, formgiven 2003 av Philip Bro Ludvigsen, höjd ca 20, diameter 55 cm, originalförpackning medföljer

Obetydligt slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 2

Le Klint taklampa modell 190

Budhistorik (8 bud)
2696972
850
2694518
2694421
700
2694387
600
2694384
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.