Leksaker batteridrivna

401129

LEKSAKER, japansk tillverkning, 1960/70-tal, båt bil och motorcykelpolis, alla tre batteridrivna, målad plåt, plast och gummi, längd ca 23-38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse

Monter 9

Leksaker batteridrivna

Budhistorik (1 bud)

2701965
2016-08-26 04:40:55

2016-08-28 kl 14:25
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.