Soffa kolonialstil

401122

SOFFA, massiv teak, 1900-tal, kolonialstil, längd ca 187, sitthöjd 45 cm

Slitage

Möbler, Diverse

Rum 5

Soffa kolonialstil

Budhistorik (44 bud)
2705521
5 200
2705512
5 000
2705516
4 800
2705512
4 600
2705515
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.