Bulldog i patinerad brons

401113

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): skulptur, grönpatinerad brons, i form av bulldog, signerad och numrerad W 7/8, höjd ca 87 cm

Konst, Skulpturer

Rum 2

Bulldog i patinerad brons

Budhistorik (18 bud)
2706261
22 000
2703433
21 000
2706260
21 000
2703433
20 000
2706259
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.