Jussi Mäntynen skulptur

401093

JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Älgkalv, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1926, gips, höjd ca 30 cm

en örat med lagning, enstaka smärre nagg

Konst, Skulpturer

Monter 18

Jussi Mäntynen skulptur

Budhistorik (10 bud)
2697350
950
2698591
900
2697350
2698590
750
2697350
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.