Sängbord arte deco

401092

SÄNGBORD, 1 par, rotfaner, art deco, invändigt med utdragbar låda och fack, höjd ca 65, 57x40 cm

Ytskador, fanérskador

Rum 19

Sängbord arte deco

Budhistorik (17 bud)
2705449
2705362
2705362
2705390
950
2705362
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.