Oljemålningar 1800-tal

401086

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av äldre man samt kvinna, olja på duk, ca 19x16 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Oljemålningar 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2704192
550
2702151
500
2701869
450
2696217
2694071

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.