Bordslampa

401084

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, räfflat skaft i trä, skärm i plåt, höjd ca 50 cm

Slitage, repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (25 bud)
2696110
3 800
2695946
3 600
2696109
3 400
2695946
3 200
2695893

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.