Peder Duke oljemålning

401083

PEDER DUKE (1938-2003): "Ljusmöten", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1996, olja på duk, ca 96x94 cm

Rum 18

Peder Duke oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2706023
7 200
2705124
6 200
2703944
6 000
2698722
2697202

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.